MENU
 

Jabatan Perancangan Bandar Dan Landskap
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
annuar Annuar Bin Ibrahim Pembantu Awam H11 04-4778148 04-4778735 anuar@mdph.gov.my
nordin Nordin bin Md Ali Pembantu Awam H11 04-4778148 04-4778735 nordin@mdph.gov.my
nawawi Mohamad Nawawi Bin Khariri Pembantu Awam H11 04-4778148 04-4778735 nawawi@mdph.gov.my
amri Muhamad Saiful Amri Bin Mohad Roguan Pembantu Awam H11 04-4778148 04-4778735 amri@mdph.gov.my
Syahirah Nor Syahirah Binti Johari Pembantu Tadbir N19 04-4778148 04-4778735 syahirah@mdph.gov.my
fikri Muhammad Fikri bin Ahmad Ghazali Pembantu Operasi N11 04-4778148 04-4778735 fikri@mdph.gov.my
Muhamad Tariken Mustafa Bin Othman Pembantu Awam H11 04-4778148 04-4778735 tariken@mdph.gov.my
Unit Teknologi Maklumat
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
mazwan Muhammad Mazwan bin Samsudin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat F29 04-4778148 04-4778735 mazwan@mdph.gov.my
Jabatan Khidmat Pengurusan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Harliza Binti Harun Pembantu Tadbir N26 04-4778148 04-4778735 harliza@mdph.gov.my
Norsuhaila Binti Che Mohamad Pembantu Tadbir Am 04-4778148

Pautan Laman