MENU
 

Majlis Daerah Pengkalan Hulu
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Safuan bin Saleh Yang Di Pertua 04-4778148 04-4778735 ydp@mdph.gov.my
Noraslina Binti Saidin Setiausaha N44 04-4778148 04-4778735 noraslina@mdph.gov.my
Jabatan Kejuruteraan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Abu Abu Yaakob Bin Hashim Penolong Jurutera 04-4778148 04-4778735 abu@mdph.gov.my
Azahar Bin Hasan Pekerja Awam 04-4778148
Unit Pusat Setempat
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
nazrah Nazrah Binti Mohd Khudzri Pembantu Tadbir N19 04-4778148 04-4778735 nazrah@mdph.gov.my
Unit Undang-Undang
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Amalina Binti Mohamad Pudi Penolong Pegawai Tadbir (Undang-Undang) N27 04-4778181 amalina@mdph.gov.my
fauzi_idris Mohd Fauzi Bin Idris Pembantu Penguatkuasa KP19 04-4778148 04-4778735 fauzi@mdph.gov.my
zawawi Zawawi Bin Sulaiman Pembantu Penguatkuasa KP19 04-4778148 04-4778735 zawawi@mdph.gov.my
Ahmad Sahar bin Ahmad Khalid Penolong Pegawai Penguatkuasa KP29 04-4778148 04-4778735 sahar@mdph.gov.my
Jabatan Penilaian dan Pengurusan Harta
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
sarizi Ahmad Sarizi Bin Ismail Penolong Pegawai Penilaian W32 04-4778148 04-4778735 sarizi_penilaian@mdph.gov.my