MENU

Majlis Daerah Pengkalan Hulu
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Muhamad Uzir bin Tahir Yang Di Pertua 04-4778148 uzir_ydp16@mdph.gov.my
Noraslina bt. Saidin Noraslina Binti Saidin Setiausaha 04-4778148 noraslina@mdph.gov.my
Jabatan Kejuruteraan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Abu Yaakob Bin Hashim Penolong Jurutera 04-4778148 abu@mdph.gov.my
Shahrom Bin Hj Omar Juruteknik 04-4778148 shahrom@mdph.gov.my
Nazrah Binti Mohd Khudzri Pembantu Tadbir 04-4778148
Azahar Bin Hasan Pekerja Awam 04-4778148
Unit Undang-Undang
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Amalina Binti Mohamad Pudi Penolong Pegawai Tadbir (Undang-Undang) N27 04-4778181 amalina@mdph.gov.my
Mohd Fauzi Bin Idris Pembantu Penguatkuasa 04-4778148
Zawawi Bin Sulaiman Pembantu Penguatkuasa 04-4778148 zawawi@mdph.gov.my
Jabatan Perancangan Bandar Dan Landskap
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Azuriani Binti Abdul Aziz Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa 04-4778148 azuriani@mdph.gov.my