MENU
 

Pengkalan Hulu District Council
Photo Name Designation Tel Fax Email
YDP Meor Meor Shahibul Fadilah bin Zainuddin Yang Dipertua M54 04-4778148 04-4778735 ydp@mdph.gov.my
SU Noraslina Noraslina Binti Saidin Setiausaha N44 04-4778148 04-4778735 setiausaha@mdph.gov.my
Engineering and Development Division
Photo Name Designation Tel Fax Email
Abu Abu Yaakob Bin Hashim Penolong Jurutera 04-4778148 04-4778735 abu@mdph.gov.my
azahar Azahar Bin Hasan Pembantu Awam H11 04-4778148 04-4778735 azahar@mdph.gov.my
aliff Muhamad Aliff Akmal bin Kamal Pelukis Pelan N19 (K) 04-4778148 04-4778735 aliff@mdph.gov.my
luqman Muhammad Luqman bin Mohd Yatim Pembantu Operasi N11 04-4778148 04-4778735 luqman@mdph.gov.my
dasuki Ahmad dasuki bin mohd ghazali Pembantu Awam H11 04-4778148 04-4778735 dasuki@mdph.gov.my
faruqi Wan Ahmad Faruqi bin Wan Kasim Penolong Jurutera JA29 04-4778148 04-4778735 faruqi@mdph.gov.my
hafizah Nur Hafizah binti Abdul Rashid Pembantu Tadbir N19 04-4778148 04-4778735 hafizah@mdph.gov.my
One Stop Center
Photo Name Designation Tel Fax Email
nazrah Nazrah Binti Mohd Khudzri Pembantu Tadbir N19 04-4778148 04-4778735 nazrah@mdph.gov.my